AKO PREMENIŤ ROZPÁLENÚ TERASU REŠTAURÁCIE na príjemne osviežujúcu? Vodná hmla je magnet na ľudí.

Autor PROFIFOG • 15.apríla 2022

Zvlhčovanie, Adiabatické chladenie, Redukcia zápachu, riadenie prašnosti, Vodná hmla Profesionálne hmlové systémy, Hmlová brána, Regulácia vlhkosti, Znižovanie nákladov

COVID-19 dramaticky ovplyvnil reštauračný priemysel a návštevnosť sa dramatický znížila. Za pomalým návratom hostí do reštaurácii a na terasy môžu z veľkej časti najmä donáškové služby, na ktoré si ľudia rýchlo zvykli.

S prichádzajúcim oteplením a zlepšujúcou sa situáciou sa situácia radikálne mení a hostia sa opätovne radi vracajú do reštaurácií a terasy, kde si môžu na plno vychutnať kvalitnú gastronómiu a služby.  

Netreba zabúdať, že teploty budú s prichádzajúcim letom rásť a terasy vašich reštaurácií sa razom zmenia na rozpálené neznesiteľné miesta. 

Našťastie sú k dispozícii komerčné systémy zahmlievania od spoločnosti PROFIFOG, ktoré dokážu premeniť terasu vašej reštaurácie na chladné a pohodlné stolovanie pod holým nebom pre hostí – dokonca aj v úmorných letných horúčavách.

AKÝ JE PRÍNOS?

Každý dobre vie, že v reštaurácii, podniku či bare sa musia ľudia dobre cítiť, aby u Vás zotrvali alebo k Vám vracali. Sme v dobe, kedy výborné jedlo a servis už nestačí a ľudia začínajú vnímať a kriticky hodnotiť aj svoj komfort a prostredie okolo seba. Vytvorte príjemné prostredie a hostia budú spokojnejší, viac utratia a rady sa vrátia. WIN – WIN

Vysokotlakové rozprašovacie systémy a ventilátory

Profifog ponúka vysokotlakové rozprašovacie systémy a ventilátory, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby celý váš vonkajší priestor zostal chladný. Naše systémy pracujú pri tlaku 70 BAR a vytvárajú ultrajemnú hmlu, ktorá sa okamžite odparí a zanechá vašich hostí chladných, sviežich – a suchých. Tento proces chladenia odparovaním znižuje okolitú teplotu až o 12 stupňov, čo vám pomôže poskytnúť výnimočný kulinársky zážitok aj počas tých najnáročnejších letných horúčav.

Jednoduchá inštalácia hmlových systémov

Hmlové systémy od Profifog je možné inštalovať pozdĺž stropov a tieniacich konštrukcií, aby sa zachovala cenná podlahová plocha a zabezpečilo sa účinné chladenie na celej terase. Ako ďalšiu pomoc pri chladení ponúka Profifog nástenné a prenosné rozprašovacie ventilátory , ktoré môžete strategicky umiestniť po celom svojom mieste a poskytnúť hosťom dodatočnú vrstvu bodového chladenia tam, kde je to potrebné.

Na inštaláciu našich systémov potrebujeme jednoducho prístup k zdroju vody a elektriny, ako aj priestoru pre čerpadlo, ktoré sa stará o kvalitnú jemnú vodnú hmlu. Systémy inštalujeme prostredníctvom našich vlastných technikov a pracujeme výhradne s najkvalitnejšími komponentami na trhu.

MINIMÁLNA ÚDRŽBA A STAROSTLIVOSŤ

Údržba na systéme Profifog je tiež jednoduchá. Naše hmlové systémy, ktoré pozostávajú z nehrdzavejúcej ocele a iných odolných komponentov, poskytujú roky trvajúci výkon s náležitou starostlivosťou. Zatiaľ čo usadeniny tvrdej vody sa na tryskách časom nahromadia, dajú sa ľahko odstrániť, keď ich namočíte do domáceho octu alebo odstraňovača vápnika. Trysky bude tiež potrebné občas vymeniť, aby systém fungoval optimálne.

Zvlhčovanie, Adiabatické chladenie, Redukcia zápachu, riadenie prašnosti, Vodná hmla Profesionálne hmlové systémy, Hmlová brána, Regulácia vlhkosti, Znižovanie nákladov

Budete výnimočný a predbehnite konkurenciu

Odlíšte sa a buďte výnimočný. Predbehnite Vašu konkurenciu a dajte ľuďom maximálny pôžitok za minimálnu investíciu.

Byť dobrým už nestačí. Doplňte svoje priestory o vonkajšie vodné chladenie. Spríjemnite ľuďom pekelné horúčavy a nechajte ich osviežiť sa, všade tam, kde to potrebujú. Využitie je variabilné.

Vzbudíte pocit luxusu a jedinečnosti. Iba spokojní hostia majú výborné recenzie a úspešne Vás budú propagovať medzi svojimi známymi alebo na sociálnych sieťach.

Aké ďalšie výhody a benefity získate?

Ak sa chcete dozvedieť viac o riešeniach vonkajšieho chladenia Profifog, navštívte našu webovú stránku alebo nám kedykoľvek zavolajte na číslo (+421) 944 332 334 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.