Rozpálené terasy?

S nami už nikdy viac!

Zabudnite na neznesiteľné terasy a prehriate bazény v horúcich letných dňoch. PROFIFOG dokáže schladiť vonkajšie priestory presne tak, ako to máte rady. Vonkajšie chladenie letných terás vodnou hmlou je tu pre vás.

PROFIFOG

VONKAJŠIE CHLADENIE NA LETNEJ TERASE?

Už dávno to nieje výsada iba bohatých a majetných ľudí. S nami môžete sedieť na letnej terase v horúcich letných dňoch aj vy! S nami si to už bude môcť naozaj dovoliť každý. Vykúzlite svojej rodine ideálne a zdravé prostredie alebo zabodujte pred priateľmi s vychtávkou, ktorú budu chcieť mať všetci doma.

Naše systémy chladenia sú jednoduchým, lacným a luxusným spôsobom, ako znížiť vonkajšiu teplotu o 10 až 12 ° C

Vonkajšie chladenie

VÝHODY

nášho chladenia?

Zníženie teploty

Zníženie teploty o 10 až 12 ° C a to nie len na letných terasách a bazénoch. Grilovačka s priateľmi alebo príjemne leňošenie s rodinou nadobudne úplne iný rozmer aj v tých najteplejších dňoch.

Minimálne náklady

Na prevádzku vám postačí iba voda a minimálny odber elektrickej energie. Žiadne chemikálie ani špeciálne prípravky.

Ovládanie smartfónom

Jednoduché ovládanie pomocou appky vo vašom smartfóne. Nemusíte sa ani postaviť zo svojej sedačky a všetko vyriešite z pohodlia svojho telefónu.

Chladenie vodou

Žiaden studený vzduch z klimatizácie. Len mikro kvapôčky čistej vody, ktoré absorbujú teplo a odparia sa tak rýchlo, že neostane mokro iba príjemný pocit.

Hmyz, prach alebo peľ ?

Aj s týmto si poradí náš systém a to bez akýchkoľvek chemikálii, filtrov alebo drahých a nepraktických sieťkach proti hmyzu. Vodná hmla pôsobí ako štít a aj napriek tomu vás neobmedzuje.

Minimálna údržba

Na konci sezóny stačí vyfúknuť vodu z potrubí pomocou kompresoru a zbaviť trysky vodného kameňa. Sezonnú údržbu zvládne každý sám alebo to nechajte rovno na nás a máte po starostiach.

Princíp

Ako to cele vlastne funguje?

Za chlad, ktorý pociťujete na vzduchu je zodpovedné odparovanie vody. Vzduch odparuje drobné kvapôčky potu na vašej pokožke a tým odoberá teplo, ktoré telo produkuje.

Pomocou vody, vysokotlakového čerpadla a pomocou našich špeciálne navrhnutých hmlových trysiek vytvoríme hmlu tvorenú ultra jemnými kvapôčkami vody s priemernou veľkosťou menej ako 8 mikrónov. Tieto malé kvapôčky vody rýchlo absorbujú energiu (teplo) prítomnú v prostredí a odparujú sa, čím sa stávajú vodnými parami (plynmi). Energia (teplo) použitá na zmenu vody na plyn sa vylučuje z prostredia, a preto sa vzduch ochladzuje.

kvalita

Prečo kvalitné hmlové systémy od PROFIFOG?

1.

TLAK VODY

Kvalitne hmlové systémy pracujú s vysokým tlakom vody až 70 BAR, ktorý dokáže pomocou trysiek trieštiť vodu na veľmi malé čiastočky. 

vs.

Na rozdiel od osviežovacích setov, ktoré bežné dostanete kúpiť do 40 EUR pracuju s tlakom vody do 6 BAR, ktorý máte bežne vo vodovodných rúrach. Pri takomto tlaku v žiadnom prípade nedokážete vytvoriť jemnú vodnú hmlu a tým pádom to môžete prirovnať ku kropeniu hadicou.

2.

Materiál a vyhotovenie

Iba kvalitný materiál a precízne vyhotovenie dokáže odolať zubu času. Nehrdzavejúca oceľ  (SS 304) tvorí základ našich trysiek, ktoré sa osádzajú do konektorov taktiež z nehrdzavejúcej ocele. Všetko je spájané vysokotlakovým potrubím buď z SS 304 alebo kvalitnými nylonovými rúrkami Nylon PA12.

vs.

Lacné plastové trysky, konektory a hadice, ktoré sú používané v osviežovacích setoch nemôžu konkurovať ani tvoriť alternatívu k našim produktom. Tieto takzvané ,,jednorázové sety´´ vám sotva vydržia jednú sezónu. Z fyziologického hľadiska jednoducho nedokážu odolať poveternostným vplyvom.

3.

návrh, realizácia a ľudský prístup

Návrh aj s celkovou kalkuláciou máte u nás ako darček, ZADARMO. Každy projekt je iný a každy si vyžaduje svoje špeciálne požiadavky. Po celej realizácii je u nás samozrejmosť ukážka fungovania a ovládania nášho systému. Napíšte nám a presvedčte sa sami.

Vonkajšie chladenie trysky nozzle Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING

VÝBER je na tebe.

Pre domácich majstrov alebo bezstarostná realizácia od nás

SVOJPOMOCNE

Ideálne pre šikovných domácich majstrov, ktorý si sami radi vyšperkujú svoje pohodlie.

Vyskladame vám presne také riešenie, ktoré potrebujete. Na vás potom ostane už iba jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne každý zručný domáci majster.

PROFESIONÁLNE

Všetko nechajte na nás. Navrhneme, zrealizujeme a predvedieme vám to najlepšie možné riešenie.

Šetrite svoj drahocenný čas na chvíle strávené s vašou rodinou a nechajte všetky starosti na nás. Všetkým vás postupne prevedieme, vysvetlíme a ukážeme.

Mobilná aplikácia

Ovládaj si z pohodlia sedačky a pomocou appky v smartfóne svoju vodnú hmlu.

máte otázky? Potrebujte poradiť?