Firmy a priemysel

Chladenie a zvlhčovanie vodnou hmlou

V Profifog vieme, že neustále inovácie a kvalitné riešenia sú kľúčové pre našu budúcnosť. Je pre nás dôležité, aby naši klienti mali vždy len to najlepšie. Veríme, že týmto prístupom bude stále napredovať váš biznis.

Reštaurácie a terasy

Hostia nemusia trpieť na rozpálených terasách. Nechajte ich vychutnať si jedlo, servis a atmosféru vášho podniku spolu so svojimi priateľmi v príjemne osviežujúcom prostredí. Iba spokojní hostia robia spokojného majiteľa.

Užívajte si terasu celé leto!

Určite si prečítaj viac a zisti, aké je to jednoduché. Vonkajšie chladenie je ekologické a veľmi efektívne.

Aký je prínos?

Každý dobre vie, že v reštaurácii, podniku či bare sa musia ľudia dobre cítiť, aby u Vás zotrvali alebo k Vám vracali. Sme v dobe, kedy výborné jedlo a servis už nestačí a ľudia začínajú vnímať a kriticky hodnotiť aj svoj komfort a prostredie okolo seba. Vytvorte príjemné prostredie a hostia budú spokojnejší, viacej utratia a rady sa vrátia. WIN – WIN

Dizajn a exkluzivita

Dali ste si námahu, aby vaše podniky a terasy vyzerali lákavo a oslovili ľudí a potencionálnych zákazníkov. Profifog systémy vzbudia dojem exkluzivity,  jedinečnosti a presvedčia aj tých nerozhodných zavítať práve k Vám. Dotvorte dizajn svojich podnikov profesionálnym vodným chladením.

aké získate výhody ?

1.

Zníženie vonkajšej teploty až o 12 ° C

2.

Redukcia prašnosti na terasách 

3.

Minimálne prevádzkové náklady

4.

Eco friendly – bez pridávania prípravkov alebo chemikálii

5.

Použitie v exteriéri alebo interiéri – nezanecháva mokro

6.

Eliminuje hmyz a komáre vďaka zvýšenej vlhkosti vzduchu

Galéria

REzorty, hotely a nákupne centrá

Dokážeme efektívne chladiť a osviežovať verejné priestranstvá, vonkajšie priestory, bazény, kurty a ihriská. Možnosti, ako spríjemniť Vašim hosťom priestory aj v exteriéri, sú na dosah pre všetkých.

LUXUS a POHODU - ocení každý z nás

Neuveriteľné možnosti ako dokážu maličkosti veľké veci.

Konkurencieschopnosť

Odlíšte sa a buďte výnimočný. Predbehnite Vašu konkurenciu a dajte ľuďom maximálny pôžitok za minimálnu investíciu. 

Byť dobrým už nestačí. Doplňte svoje priestory o vonkajšie vodné chladenie. Spríjemnite ľuďom pekelné horúčavy a nechajte ich osviežiť sa, všade tam, kde to potrebujú. Využitie je variabilné.

Vzbudíte pocit luxusu a jedinečnosti. Iba spokojní hostia majú výborné recenzie a úspešne Vás budú propagovať medzi svojimi známymi alebo na sociálnych sieťach.

Dizajn

Nechali ste si záležať na svojich projektoch, investovali ste nemalé čiastky do vybavenia a dizajnových kúskov. Nenechajte preto kvôli letným horúčavám tieto miesta nevyužité. 

S nami dokážete vykúzliť príjemnú klímu a osviežiť presne tam, kde potrebujete.

Dokážeme naše systémy zakomponovať  a umiestniť tak, aby nerušili koncept Vášho dizajnu a neboli rušivým elementom a popritom boli veľmi efektívne. Kontaktujte nás a rady Vám ukážeme možnosti.

Príklady využitia

Nákupné centrá – vonkajšie priestory, oddychové zóny, detské ihriská, námestia, terasy

Hotely a rezorty – pri bazénoch, letné terasy, bary, kurty a ihriská, miesta na odpočinok a relax, verejné priestranstvá

Golfové kluby – bary, salóniky, terasy, relaxačné miesta

aké získate výhody ?

1.

Zníženie teploty vonkajších priestorov až o niekoľko stupňov

2.

Eco friendly – bez pridávania prípravkov alebo chemikálii

3.

Minimálna investícia a prevádzkové náklady

4.

Moderné prevedenie a dizajn

5.

Redukcia prašnosti

Galéria

Zábavné a vodné parky, špeciálne efekty

Výnimočné projekty musia byť jedinečné a musia upútať na prvý pohľad. Odlíšte sa od konkurencie a dotvorte svoje diela efektami vodnej hmly, ktoré vzbudzujú obdiv, pompéznosť, luxus a prilákajú pozornosť všetkých.

Jedinečnosť a vysoký štandard pre hostí​

Zistite viac o tom, aké máte možnosti aplikácie a využitia hmlových systémov.

Landscaping

Premeňte Vaše bazény a krajinu na tropické oázy. Vizuálne zvýraznite vzhľad bazéna, fontány, parku, chodníkov, výstav…

Architekti, dizajnéri a developeri, ktorí sa podieľajú na komerčných projektoch, vedia vďaka naším systémom na tvorbu vodnej hmly vykúzliť jedinečné a zaujímavé efekty.

Exkluzivita a jedinečnosť

Pomôžeme Vám byť exkluzívnym a jedinečným miestom, ktoré budú ľudia obdivovať, fotiť, natáčať sa a zdieľať na sociálnych sieťach. Vaši hostia Vám pomôžu promovať Vaše projekty úspešne a úplne zadarmo.

Špeciálne efekty vodnej hmly, ktoré sa doplnia o hudbu a svetlo vytvoria nezabudnuteľný zážitok, ktorí budú chcieť všetci navštíviť a vidieť. Minimálna investícia, ale maximálny zisk. Presne to získate.

Príklady využitia

1. Zníženie teploty vonkajších priestorov

2. Osvieženie návštevníkov

3. Jedinečné dotváranie scenérii – v zábavných parkoch, fontánach, parkoch, výstavách

4. Špeciálne efekty v aquaparkoch

5. Hmlové efekty v spojení s hudbou a svetlom vytvoria jedinečný zážitok

aké získate výhody ?

1.

Špeciálne efekty na jedinečných miestach 

2.

Zníženie teploty na verejných miestach až o niekoľko stupňov

3.

Minimálna investícia, ale maximálny prínos

4.

Eliminuje hmyz a komáre vďaka zvýšenej vlhkosti vzduchu

5.

Nízke prevádzkové náklady

6.

Redukcia prašnosti 

Galéria

SKLENNÍKy

Zmena podnebia predstavuje výzvu pre každého poľnohospodára. Niektoré druhy rastlín potrebujú stabilné prostredie pre optimálny rast. Inštalácia a používanie systému zahmlievania v skleníkoch umožňuje pestovateľom rastlín vytvoriť ideálne podmienky pre rozmnožovanie a vývin zvlhčovaním prostredia a znižovaním teplôt v lete.

Optimálne podmienky pre rastliny a ich vývoj

Prínos pre sklenník

Systémy na zvlhčovanie vzduchu Profifog sú nevyhnutné na udržanie ideálnych podmienok vlhkosti vhodných pre produktivitu v skleníka. Naše vysoko kvalitné, pre zákazníka priateľské systémy na zvlhčovania poskytujú po celý rok stabilné prostredie. Systémy Profifog navyše pomáhajú znižovať stresové situácie rastlín a majú pozitívny vplyv na zdravie rastlín, produktivitu a ziskovosť.

Návrh a inštalácia

Návrh šitý presne podľa Vašich nárokov a požiadaviek. Jednoduchá inštalácia bez nutnosti stavebných úprav. Postačí prívod vody a elektrickej energie.

Výhody

  • optimalizovanie podmienok pre rast
  • konkurenčná výhoda na trhu
  • zníženie nákladov na energiu
  • zníženie teploty v sklenníkoch
  • regulácia vlhkosti vzduchu
  • minimálne prevádzkové náklady
  • eco friendly – bez pridávania prípravkov alebo chemikálii

Ako to funguje

Vysokotlakové hmlové systémy Profifog vytvárajú mikroskopické kvapky vody, ktoré sa bleskovo odparujú, aby ochladili a zvlhčili vonkajšie priestory a nezanechali mokro. Princíp fungovania nájdeš TU.

Galéria

Skleníky vlhkosť vzduchu zvlhčovanie Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING
Skleníky vlhkost vzduchu zvlhčovanie Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING
prenájom verejne priestranstva chladenie prenájom Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING
ZVIERACIE FARMY

Nižšia produktivita, mŕtvica, to je len časť problémov, ktoré so sebou prinášajú horúce letné dni. Aj zvieratá a dobytok treba chrániť rovnako ako chránime samy seba. Výsledkom toho bude vyššia produkcia a dôstojnejší život dobytku, hospodárskych zvierat a zvierat v zoologických záhradách.

Zvýšená produkcia, znížená úmrtnosť

Vhodné podmienky na farmách

Profifog systémy znižujú teplo, stres a zvyšujú produktivitu. Úmrtnosť je dramaticky znížená. Zvieratá sú bez stresu naďalej jedia a rastú.

Hydina produkuje viac vajíčok.

Vo svete ošípaných zvyšuje naše hmlové chladenie chuť do jedla prasníc, čo zlepšuje produkciu mlieka. To zase zvyšuje hmotnosť vrhu a zväčšuje veľkosť budúcich vrhov.

Hovädzí dobytok je tiež vystavený tepelnému stresu. Tento stav môže ovplyvniť produkciu mlieka, prírastok na hmotnosti a rozmnožovacie cykly.

Spoločnosť Profifog poskytuje systémy na chladenie zvierat pre mliekárne, chovateľské stanice, konské stajne, zoologické záhrady, voliéry a zariadenia pre chov dobytka a hydiny…

Zvýšená produkcia

Hovädzí dobytok (zvýšená produkcia mlieka až 4 kg /krava/deň) – reakcia na teplo negatívne ovplyvňuje správanie, fyziológiu, výkon a jatočné vlastnosti.

Štúdie zistili, že pri teplotách vyšších ako 25 ° C, dojnice začnú znižovať príjem krmiva a znižovať telesnú hmotnosť. Produkcia mlieka klesá. Ovplyvnené sú aj reprodukčné vlastnosti, zdravie a laktácia.

Ošípané (zvýšený príjem krmiva,rast + 13%)- v prípade ošípaných zvyčajne chladné prostredie zvýši príjem krmiva, lebo ošípané sa usilujú udržiavať si telesnú teplotu.

Zatiaľ čo teplejšie prostredie môže znižovať chuť do jedla a úbytok na váhe.

Hydina (znížená úmrtnosť vplyvom teploty – 99%) – vplyvom silného tepelného stresu má hydina zníženú rýchlosť rastu, znížený príjem krmiva, zníženú produkciu vajec, znížená kvalita vaječných škrupín, znížená veľkosť vajec a znížená vnútorná kvalita vajec. Tepelný stres môže navyše spôsobiť zvýšenú úmrtnosť.

Ak telesná teplota stúpne o 4 ° C alebo viac, vták zomrie.

Výhody

zvyšuje produkciu vajec, mlieka a mäsa

■ znižuje tepelný stres zvierat

■ zníženie teploty na farmách a chovných staniciach až o 11 ° C

■ eco friendly – bez pridávania prípravkov alebo chemikálii

■ predlžuje obdobie rozmnožovania a rýchlosť rastu

■ redukcia prachu

■ kontrola zápachu

■ znižuje spotrebu vody a energie

■ MINIMÁLNE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

■ ľahká inštalácia, minimálna údržba a nízka spotreba energie

Využitie

Spoločnosť Profifog poskytuje systémy na chladenie zvierat pre:

mliekárne

chovateľské stanice

konské stajne

zoologické záhrady

voliéry a zariadenia pre chov dobytka a hydiny…

Ako to funguje

Vysokotlakové hmlové systémy Profifog vytvárajú mikroskopické kvapky vody, ktoré sa bleskovo odparujú, aby ochladili vonkajšie priestory a nezanechali mokro. Princíp fungovania nájdeš TU

farmy a chladenie Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING
Vodná hmla na farmách a chovných staniciach. Efektivne a ekonomicke riešeenie Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING

Dokážeme omnoho viac, neveríte? Napíšte nám.