Bez práce žiadny pôžitok.

Každý zručný domáci majster v pohode zvládne zrealizovať svoju oázu a užiť si naplno svoju terasu alebo bazén aj v letných horúčavách. Ak už ste rozhodnutý, nižšie máme pre vás info, aké jednoduché to je - UROB SI SÁM. Ale ak predsa nechcete mať starosti, my sa o to postaráme..

UROB SI SÁM

Ako to celé vlastne funguje?

Je to úplne jednoduché. Podľa potrebných informácii Vám pripravíme návrh, všetko pekne zabalíme a odošleme kuriérom. V balíku vám príde všetko potrebné a podľa priloženého návodu môžete začať. K dispozícii máte inštalačné videá, ktoré nájdete tu na stránke alebo pokiaľ budete mať ďalšie otázky sme tu. Ak ešte neviete ako vzniká vodná hmla, tu zistite viac.

1.

NÁVRH 

Aby všetko fungovalo ako má, potrebujeme zopár informácii:

  1. Priestor – ideálne foto prístrešku, altánku,bazéna… kde bude inštalované vodné chladenie
  2. Pôdorys alebo náčrt s rozmermi (nezabudnite zaznačiť vodovodnú a elektrickú prípojku)
  3. Typ použitého potrubia – buď nehrdzavejúca oceľ (SS 304) alebo vysokotlaková nylonová rúra (PA12)

2.

VÁŠ PROJEKT

Po odsúhlasení návrhu Vám zašleme celkovú kalkuláciu a začneme pripravovať vašu objednávku. V prípade štandardného projektu objednávku expedujeme do 3 pracovných dni.

3.

DORUČENIE

Kuriérska služba Vám doručí balík k Vám domov. Prosím, pri prevzatí si skontrolujte balík a v prípade poškodenia zdokumentujte zásielku a kontaktujte nás.  

4.

NÁVOD a VIDEA

Pred samotnou realizáciou si prosím preštudujte priložené pokyny a návod k obsluhe. Využiť môžete aj videonávody, ktoré nájdete nižšie.

5.

INŠTALÁCIA

Inštalácia je vďaka rýchlo-spojkám veľmi jednoduchá a rýchla. Inštaláciu zvládnete s bežným náradím. V prípade potreby sa na nás môžete kľudne obrátiť. 

Enjoy it !

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Menej je viac,
také sú naše systémy.

1. Vstupný filter

Čistá voda je základ. Aj malé znečistenie dokáže rýchlo upchať jemné trysky. 

2. Vysokotlaková pumpa

Srdce celého systému. Rôzne veľkosti a prietoky, ale jedno majú spoločné, vedia generovať vysoký tlak vody, pomocou ktorého je voda vháňaná do trysiek..

3. Rúry

Buď nehrdzavejúca oceľ (SS 304) alebo ohybné nylonové rúry (PA 12), ktoré bez problémov zvládnu vysoký tlak vody a hlavne odolajú poveternostným vplyvom. 

4. Rýchlospojky

Cvak-cvak a je to. Je jedno, aký použijete typ rúry, vždy to bude pevný spoj, ktorý vydrží obrovský tlak vody. Nepotrebujete žiadne náradie ani špeciálne zariadenia. 

5. Trysky

Kvalitné trysky vyrobené taktiež z SS 304. Odolajú vplyvom počasia a navyše je v nich zakomponovaná anti-drip technológia. Je dôležité vybrať správnu veľkosť a s tým vám poradíme.

6. Ostatné

Úchytky na rúry pre upevnenie ku konštrukcii,  predlženie trysiek – ideálne pod slnečníky, O ring pre využitie  na ventilátory, svorky a mnoho ďalšieho potrebného k dosiahnutiu ideálneho výsledku.

Ready to learn?

urob si sám trysky ako zapojit trysky Profifog VODNÁ HMLA MISTING SYSTEMS Vonkajšie chladenie a zvlhčovanie OUTDOOR COOLING

All done!

A čo tak malé ukážky?

Poď nižšie alebo prejdi rovno na náš YouTube kanál.

Video

Prvé spustenie

Ako zapojiť a pripraviť na prvé spustenie vysokotlakové čerpadlo FG 150-200, aby všetko šliapalo ako má.

Ako zapojiť trysky a potrubie?

Ukážeme Vám ako správne použiť rýchlo spojky, ako umiestniť trysky a upevniť potrubie. Aby všetko fungovalo ako má.